Oto i garść kontaktów i stron, gdzie warto rzucić okiem. Znajdziesz tam kopalnię wiedzy o podróżach!  

Globtroterski serwis Torre. Oni nauczyli mnie jeździć po świecie! Obecnie specjalizują się w wyprawach w nietypowe i mega ciekawe miejsca. Kiedyś można było tylko poczytać o ich przygodach, teraz jest szansa z nimi pojechać.


  

Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki.


  

Szalony projekt przejechania przez pół świata... motocyklem. Singapore2Poland, czyli od ponad trzech lat w drodze na dwóch kółkach. Ludzie, to trzeba zobaczyć!


  

Chcesz zobaczyć kawałek świata? Zobaczysz tutaj. Multum zdjęć praktycznie zewsząd. Fachowe porady odnośnie łażenia po świecie i fotografowania. Plus konkretna społeczność na forum.


  

Blog wytrawnych podróżników. Jak sami określają - "zbiór subiektywnych przemyśleń (czasem kontrowersyjnych, czasem niepopularnych, innym razem ironicznych, ale zawsze osobistych), relacji z różnych miejsc na świecie oraz porad praktycznych głównie na temat naprawdę taniego podróżowania".